Samsung pokaże Galaxy S 2 i Galaxy Tab 2 już w lutym. To pewne.

Od dłuższego czasu nie ustają spekulację dotyczące zapowiedzi nowej gamy flagowych urządzeń mobilnych Samsunga. Teraz już jest pewne, że Galaxy S 2 i Galaxy Tab 2 zostaną oficjalnie przedstawione już w lutym.

Samsung stara się jak może utrzymywać w tajemnicy informacje o następcy świetnego smartfonu Galaxy S oraz swojego pierwszego tabletu Galaxy Tab. W między czasie pojawiło się nieco doniesień, szczególnie na temat tego pierwszego urządzenia (odnośniki w ramce obok), jednak firma nie komentowała ich.

W zeszłym tygodniu Samsung uruchomił specjalną strone internetową zapowiadającą nowe urządzenie, prawdopodobnie smartfon Galaxy S 2. Teraz informacja ta znalazła potwierdzenie w planie prezentacji Samsunga przygotowanej na targi MWC w Barcelonie.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [22.09.2021]

Slashgear zamieścił ten dokument w Sieci. Wynika z niego, że nowy Samsung Galaxy S 2 oraz Galaxy Tab 2 zostaną zaprezentowane 13 lutego wieczorem. Niestety koreańska firma przeznaczyła na pokaz dwóch produktów zaledwie pół godziny więc nie należy się spodziewać ujawnienia zbyt wielu szczegółów.