Samsung porzuca Galaxy S21 FE, ale wciąż pracuje nad Galaxy A33

Ostatnie doniesienie na temat prac Samsunga nad danymi modelami smartfonów są dość sprzeczne. Raz dowiadujemy się, że firma pracuje nad danym telefonem, a następnie, że go porzuca. Jak będzie w przypadku Galaxy A32?

Źródło: Samsung

Niedobory chipów może znacząco utrudniać życie producentom smartfonów. Samsung jednak wciąż walczy, aby nie miało to wpływu na wydanie jak największej liczby nowych telefonów klasy budżetowej i średniej. Jak niedawno informowaliśmy, koreański producent smartfonów najprawdopodobniej zrezygnował już z Galaxy S21 FE. Co jednak ciekawe, firma wciąż zdaje się pracować nad modelem Galaxy A13 5G oraz Galaxy A33.

To całkiem sporo, jeśli chodzi o to, co obecnie wiemy o tym ostatnim modelu. Nie mamy jednak żadnych informacji na temat jego specyfikacji, data premiery lub ceny. Redakcja GalaxyClub podaje, że rozwój modelu Galaxy A33 wciąż postępuje, co oznacza, że możemy zobaczyć kilka szczegółów na jego temat w ciągu najbliższych tygodni.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [20.10.2021]
  • Ekstra okazja: kup telewizor QLED, a smartfona otrzymaj w zestawie!
Źródło: Samsung

Źródło: Samsung

Chociaż trudno jest spekulować na temat specyfikacji, mamy nadzieję, że A33 naprawi największą wadę Galaxy A32 - słabą wydajność. Galaxy A32 cierpi z powodu zacinania się podczas wykonywania prostych zadań. Jest to prawdopodobnie problem związany z podzespołami urządzenia, dlatego jego następca może okazać się lepszy.

Łączność 5G w standardzie zamiast oddzielnych modeli 5G i LTE byłoby również miłym zaskoczeniem. Jeśli Samsung zamierza zachować je oddzielnie, to mamy nadzieję, że model 5G nie będzie oferować szybszego działania sieci kosztem innych funkcji.