Samsung potwierdza datę premiery Galaxy S21 - debiut już 14 stycznia

Samsung za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że nowe flagowce z rodziny Galaxy S21 zostaną zaprezentowane już 14 stycznia 2021 roku. Czego dowiedzieliśmy się z dzisiejszych zapowiedzi?

O Galaxy S21 słyszymy od miesięcy. W sieci znajdziemy mnóstwo informacji i przecieków dotyczących tegorocznego flagowca z Korei. Samsung poinformował, że oficjalna premiera smartfonów z rodziny Galaxy S21 odbędzie się 14 stycznia 2021 roku. Data ta zgadza się z wcześniejszymi przeciekami.

Galaxy Unpacked 2021

Galaxy Unpacked 2021

Impreza z cyklu Galaxy Unpacked odbędzie się 14 stycznia 2021 roku o godzinie 15:00 czasu GMT, co przekłada się na 16:00 czasu lokalnego w naszym kraju. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Welcome to Everyday Epic". Ze względu na sytuacje epidemiologiczną całość odbędzie się w formie online i będzie transmitowane do sieci na żywo na platformie YouTube.

W chwili obecnej brakuje szczegółowych informacji. Wiemy jedynie, że Samsung pokaże Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Powinniśmy zobaczyć także nową wersję kolorystyczną Galaxy Watch Active 2 oraz słuchawki Galaxy Buds Pro. Możliwe, że na imprezie pojawi się także nowy smartfon z elastycznym ekranem.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: twitter.com