Samsung potwierdza nazwy kodowe Galaxy S20 i Galaxy Fold 2

Samsung zaliczył wpadkę. Na stronach internetowych producenta ujawniono nazwy kodowe przyszłych flagowców.

Z dnia na dzień napięcie rośnie, a czasu do premiery Galaxy S20 i Galaxy Fold 2 pozostaje coraz mniej. Plotki od dłuższego czasu informowały, ze nowe modele, które zostaną zaprezentowane na konferencji Galaxy Unpacked 11 lutego 2020 roku w San Francisco otrzymają nazwy kodowe Hubble i Bloom.

Samsung potwierdza nazwy kodowe Galaxy S20 i Galaxy Fold 2

Źródło: samsung

Jesienią zeszłego roku w sieci pojawiły się pogłoski, że Samsung Galaxy S11 wyposażony zostanie w znacząco ulepszone aparaty w związku z czym telefon otrzymał nazwę kodową Hubble. Od tego czasu sporo się zmieniło, a my wiemy już, ze nowe flagowce na 90 procent zadebiutują jako Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Od tej pory nazwa kodowa Hubble pozostała jednak niezmieniona, a teraz Samsung sam ujawnił, że jest ona prawdziwa.

Niemiecki oddział Samsunga rozpoczął już kampanię pozwalającą na rejestrację na nadchodzące wydarzenie - streaming na żywo konferencji Galaxy Unpacked 2020. Redaktorzy holenderskiego portalu GalaxyClub.nl przez przypadek odkryli, że w adresie URL pojawiają się nazwy kodowe Hubble i Bloom.

Po raz pierwszy nazwy kodowe dla tegorocznych flagowców Samsunga pojawiły się na oficjalnych stronach internetowych producenta. Wcześniej kryptonim Bloom został powiązany z modelem SM-F700F, ale informacja ta nie była potwierdzona przez Koreańskiego giganta.

Przy okazji utworzenia strony rejestracyjnej na konferencję Galaxy Unpacked, niemiecki oddział Samsunga postanowił poprosić użytkowników o określenie, jaki element smartfona jest dla nich najważniejszy. Z poprzednich tego typu akcji wiemy, że udostępnione przez producenta odpowiedzi pasują do smartfonów, które zostaną zaprezentowane 11 lutego 2020 roku. Samsung w swojej ankiecie udostępnił takie odpowiedzi, jak: funkcje rozrywkowe, zaawansowana technologia, wydajność, aparat fotograficzny i wzornictwo.

Każda z opcji idealnie pasuje do gromadzonych przez nas od miesięcy plotek o Samsungu Galaxy S11/Galaxy S20.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11/Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com