Samsung: poznaj gadżety, jakie szykuje dla nas w I połowie roku. Galaxy S IV brak...

W ręce serwisu TechnoBuffalo wpadła lista urządzeń, które Samsung zamierza wprowadzić na rynek w pierwszej połowie tego roku. Nie ma wśród nich smartfona Galaxy S IV.

Z dokumentu, który wpadł w ręce dziennikarzy serwisu TechnoBuffalo wynika, że większość z wspomnianych w nim urządzeń Samsunga będzie miała premierę na mających się rozpocząć pod koniec przyszłego miesiąca w Barcelonie targach MWC 2013.

Oto czego możemy oczekiwać:

Galaxy Note 8.0

Informacje o tym tablecie pojawiły się kilka dni temu. Dysponuje on 8-calowym ekranem Super Clear HD (1280 x 800 pikseli), pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2 Jelly Bean i trafi do sprzedaży w marcu, czyli tuż po zakończeniu targów MWC. Jego "sercem" jest czterordzeniowy procesor 1,6 GHz.

Galaxy Xcover 2

Smartfon ten cechuje wytrzymała konstrukcja (jest odporny na działąnie wody i kurzu) i oferuje do dyspozycji użytkownika 4-calowy wyświetlacz WVGA, dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 4 GB wewnętrznej pamięci, WiFi, BT 4.0, 5-megapikselowy aparat z tyłu, aparat VGA z przodu i system Android 4.1 Jelly Bean. Premiera rynkowa: luty.

Galaxy Young

Ten budżetowy smartfon dysponuje 3-calowym ekranem WVGA, jednordzeniowym procesorem 1 GHz, 4 GB wewnętrznej pamięci, slotem kart microSD oraz 3-megapikselowym aparatem. Co ważne, w jego wnętrzu znalazło się miejsce na dwie karty SIM. Nad wszystkim czuwa system Android 4.1 Jelly Bean. Premiera: kwiecień.

Galaxy Pocket Plus

Smartfon ten również dysponuje możliwością obsługi kart SIM. Jest on następcą modelu Galaxy Pocket i pozwala na skorzystanie z 2,8-calowego ekranu HVGA, 4 GB pamięci wewnętrznej, niewielkiej mocy jednordzeniowego procesora taktowanego zegarem 850 MHz oraz systemu Android 4.1 Jelly Bean. Premiera: luty

Ch@t 226

Jest to telefon stawiający przede wszystkim na łączność ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych, komunikatora i wiadomości e-mail. Wyposażony został w 2,2-calowy wyświetlacz QVGA, znajdująca się pod nim klawiaturę QWERTY, aparat VGA, dedykowany przycisk do wysyłania wiadomości, tuner FM oraz baterię 1000 mAh Li-Ion. Premiera: niestety dokładnie nie wiadomo (pierwotnie miał być wprowadzony na rynek w IV kwartale 2012 roku).

Jak widać, wśród wymienionych urządzeń brakuje najbardziej oczekiwanego, czyli flagowego smartfona Galaxy S IV.


Zobacz również