Samsung prezentuje limitowane edycje Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2!

Podczas dzisiejszego Galaxy Unpacked Part 2 Samsung zaprezentował nowe limitowane edycje swoich urządzeń.

Fot. Samsung

Najwięcej uwagi podczas Galaxy Unpacked Part 2 Samsung poświęcił nowemu limitowanemu wydaniu swojego popularnego składanego smartfona: Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition. Nie było to jednak jedyne urządzenie, które otrzymały dziś zupełnie nową edycję.

Koreański producent przygotował także specjalne wydania tegorocznych zegarków Galaxy Watch4 oraz słuchawek Galaxy Buds2. Klienci w wybranych krajach będą mogli kupić Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition oraz Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition. Czym będą się charakteryzować?

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [6.12.2021]
  • Samsung aktualizuje oprogramowanie Galaxy Watch4. Co nowego?
  • Cyber Monday na Samsung.com - ostatnia szansa na takie okazje! [30.11.2021]
Samsung prezentuje limitowane edycje Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2!

Zegarki Galaxy Watch4 z edycji limitowanej otrzymają zupełnie nowe opakowanie z charakterystycznym dla marki Maison Kitsuné logo lisa. W pudełku sprzedażowym znajdzie się także miejsce na dwie specjalnie zaprojektowane opaski z nazwą oraz logiem firmy zajmującej się produkcją muzyczną oraz projektowaniem ubrań. W zestawie znajdzie się także ładowarka ze zmienionym wyglądem. Zmiany czekają nas jednak nie tylko na zewnątrz, ale także i w samym zegarku. W edycji limitowanej, poza wszystkimi nowościami w oprogramowaniu, czekają na nas dodatkowo zaprojektowane tarcze z elementami charakterystycznymi dla Maison Kitsuné.

W pudełku znajdzie się także karta z chipem NFC. Po połączeniu jej z telefonem będziemy mogli pobrać dodatkową zawartość oraz playlistę przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Samsung prezentuje limitowane edycje Galaxy Watch4 i Galaxy Buds2!

Fot. Samsung

Słuchawki Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition także otrzymają nowy wygląd z delikatnie dodanym symbolem lisa. Etui ładujące dostępne będzie w kolorze beżowym, do którego dodatkowo otrzymamy pudełeczko ochronne pokryte szarą skórą i przyozdobione dodatkowym symbolem lisa.

Ponownie, tak jak w przypadku Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition oferta ograniczona jest jedynie do wybranych krajów. Wszystko wskazuje na to, że wśród nich zabraknie Polski.

Zobacz także: Czy Galaxy Z Fold3 to jeszcze smartfon, czy już tablet?