Samsung prezentuje nowe projekty składanych smartfonów

Jak działa Samsung Fold - wiemy wszyscy. Jednak Samsung nie poprzestaje na tym i zaprezentował nowe pomysły na składane smartfony. Zobacz!

Samsung Galaxy Fold zaprezentowano w styczniu. Wzbudził wielkie zainteresowanie, jednak pierwsze modele były - łagodnie mówiąc - dalekie od doskonałości. Model wycofano, poprawiono, zaplanowano nawet Fold 2. Jednak na tym nie koniec pomysłów producenta na "składaki" - poniższy filmik prezentuje nowe koncepcje składanych urządzeń. Zauważmy, że interfejs dopasowuje się do każdego położenia, co jest technicznie dość trudnym zadaniem.

No dobrze, mamy ładne koncepcje, ale czy wejdą one w życie? O tym nie wiemy, ale filmik pokazuje, że Samsung wciąż szuka swojego rozwiązania. Być może dzisiaj lub jutro padną jakies szczegóły na ten temat - trwa bowiem Samsung Developers Conference. Warto też przypomnieć, że 13 listopada Motorola ma swój pokaz, gdzie powinien zostać zaprezentowany składany Razr.

Rynek składanych telefonów jest jeszcze w powijakach, jednak pojawia się coraz więcej zapowiedzi kolejnych modeli. Warto śledzić, co dzieje się w tym obszarze technologii, ponieważ już za kilka lat takie właśnie "składaki" mogą stać się standardem.