Samsung przygotował prezent dla użytkowników swojego klasycznego flagowca! Galaxy S10 nadal żywy

Wiele się słyszy o tym, że współczesne smartfony starzeją sie coraz wolniej i świetnie spisują się nawet po kilku latach użytkowania. Samsung pokazuje, że istotnie jest to prawda i nawet po latach można dać im kilka nowych możliwości.

Fot. TechAdvisor

Seria Samsung Galaxy S10 - Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10 Plus - była jedną z najbardziej udanych serii telefonów Samsunga. Telefony te trafiły na półki sklepowe od początku 2019 roku i sprzedawały się świetnie. użytkownicy byli zadowoleni ze świetnych ekranów, dobrych podzespołów, uniwersalnych aparatów oraz dobrego oprogramowania.

Samsung ewidentnie troszczy się swoje popularne flagowce. Szczególnie w czasach, gdy telefony wytrzymują z nami coraz więcej i ich działanie jest zadowalająca przez dłuższe okresy czasy, wsparcie aktualizacjami przez producenta jest tak ważne. Pokazuje to też przykład mniejszego brata serii S10, Galaxy S10 Lite. Jak pisaliśmy w tym artykule, telefon ma już niedługo dostać nową wersję Androida, dzięki któremu będzie on mógł korzystać z dobroci najnowszych funkcji systemu od Google.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Niestety wieści dotyczące zwykłego S10 nie są aż tak dobre. Nie dostanie on co prawda najnowszej wersji systemu, gdyż wszedł na rynek z Androidem 9 Pie, wyczerpał już więc swoje trzy nowe wersje systemu Android. Jednakże mimo tego Samsung nie zapomniał o tym flagowcu i już teraz została na niego udostępniona nowa łatka. Wprowadza ona nie tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale także ulepsza już bardzo dopracowany Galaxy S10 w kluczowym miejscu!

Dzięki nowej aktualizacji użytkownicy Samsungów z serii Galaxy S10 będą mogli cieszyć się nie tylko z nowych aktualizacji bezpieczeństwa, ale też z ulepszonego aparatu fotograficznego. Nowy patch ma za zadanie między innymi poprawić działanie stabilizacji obrazu, dzięki czemu możemy spodziewać się zarówno lepszej jakości zdjęć robionych w nocy (dzięki możliwości dłuższego otwarcia migawki) oraz lepiej wyglądających filmów nagrywanych tym telefonem. Dzięki takim aktualizacjom użytkownicy S10 mogą o wiele łatwiej pogodzić się z zakończeniem wsparcia aktualizacjami sytemu dla telefonu - przecież nowe funkcje mogą być też dostarczane w inny sposób.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: