Samsung przygotowuje się do premiery Galaxy Tab A4 S

Galaxy Tab A4 S może przystępnym cenowo być tabletem, o którym słyszeliśmy kilka tygodni temu.

Na początku listopada na stronie internetowej Wi-Fi Alliance pojawił się nowy wpis dotyczący tabletu Galaxy o numerze modelu SM-T307U. Aktualnie to samo urządzenie pojawiło się w bazie danych Bluetooth SIG. Wpis ujawnia, że nazwa handlowa nowego tabletu to Galaxy Tab A4 S.

Samsung przygotowuje się do premiery Galaxy Tab A4 S

Fakt, że urządzenie otrzymało już certyfikaty łączności od Wi-Fi Alliance i Bluetooth SIG świadczyć mogą o zbliżającej się premierze.

Przynależność do serii Galaxy Tab A wskazuje, że nowy tablet powinien być rozsądnie wyceniony.

Certyfikat Bluetooth SIG nie ujawnia żadnych informacji na temat specyfikacji technicznej nadchodzącego urządzenia, ale wiemy już o nim co nieco dzięki certyfikatowi z Wi-Fi Alliance. Nowy tablet posiadał będzie 8 calowy wyświetlacz oraz modem sieci komórkowej 4G LTE. Urządzenie wyposażone została także w dwuzakresowe Wi-Fi. Niestety tablet pracować będzie pod kontrolą przestarzałego już Androida 9.0 Pie z nakładką One UI 1.0. Zastosowanie starego systemu operacyjnego już podczas wprowadzenia urządzenia na rynek jasno wskazuje, że będzie to tani tablet dla mniej wymagających użytkowników. Urządzenie zaoferuje 32 GB wbudowanej pamięci masowej. Mamy nadzieje, że w standardzie znajdzie się również co najmniej 3 GB pamięci operacyjnej, które pozwolą na płynną pracę urządzenia.

Samsung przygotowuje się do premiery Galaxy Tab A4 S

Źródło: sammobile.com

Tablet Samsung Galaxy Tab A4 S może zadebiutować na targach CES 2020 w Las Vegas.

Źródło: sammobile.com