Samsung rejestruje nazwy dla przyszłych smartfonów Galaxy A

Na stronie Galaxy Club wypatrzono, że Samsung dokonał rejestracji nazw swoich smartfonów. Są one przeznaczone dla modeli planowanych na rok 2021.

Smartfony z serii Galaxy A to "średniaki", cieszące się na świecie dużym zainteresowaniem. W tym roku producent pracuje nad modelami Galaxy A51, Galaxy A71 oraz Galaxy A91, mającymi zastąpić obecne "gwiazdy" z rodziny, a ich debiut spodziewany jest w 2020 roku. Dzięki wyciekowi informacji już wiemy, że za niecałe dwa lata światło dzienne ujrzą ich następcy, czyli Samsung A12, A22, A32, A42, A52, A62, A72 oraz A92. Te właśnie nazwy południowokoreański producent zastrzegł dla modeli przeznaczonych na rynki europejskie. Zauważmy - nie ma wśród nich żadnego Galaxy A. Samsung zarejestrował nazwy kilka miesięcy po tym, gdy zrobił to samo dla modeli przeznaczonych na rok 2020.

Samsung rejestruje nazwy dla przyszłych smartfonów Galaxy A

Wspomniane wcześniej modele Galaxy A51, Galaxy A71 i Galaxy A91 mają pojawić się z systemem Android 10 na pokładzie, ale A91 dedykowany na rynek Indii będzie mieć także wersję z Androidem 9. Jak na razie pozostaje nam tylko czekać na plotki i przecieki dotyczące zarówno spodziewanych w 2020, jak i 2021 roku. Jest duża szansa, że w którymś z nich pojawi się "odwrócony notch" - Samsung niedawno złożył wniosek patentowy na takie rozwiązanie.