Samsung rezygnuje z Galaxy M41 - debiut smartfona odowłany!

O Galaxy M41 słyszeliśmy od jakiegoś czasu. Samsung zdecydował się nie wprowadzać na rynek tego smartfona. Projekt właśnie trafił do kosza.

Portal Sammobile specjalizujący się produktach i poczynaniach firmy Samsung przekazał nam dosyć niespodziewaną informację. Dotyczy ona najnowszego smartfona Samsung Galaxy M41. Niestety nie są to najlepsze wiadomości.

Smartfon Samsung Galaxy M41

Smartfon Samsung Galaxy M41

Samsung Galaxy M41 miał być bezpośrednim następcom Samsunga Galaxy M40 z zeszłego roku.

Wczoraj informowaliśmy, że Samsung zamierzał wyposażyć Galaxy M41 w wyświetlacz OLED produkowany przez podwykonawce. Galaxy M41 miał być pierwszym smartfonem koreańskiego producenta z panelem OLED nie wyprodukowanym przez Samsunga. Ekran do przystępnego cenowo smartfona miał być produkowany przez TCL China Star Optoelectronics Technology.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Obecnie Samsung podobno zrezygnował z tego pomysłu i postanowił całkowicie zawiesić rozwój smartfona Galaxy M41.

Zgodnie z informacjami z raportu z Korei Południowej Samsung zaprzestał projektowanie modelu Galaxy M41 i skupił się na droższym Galaxy M51.

Samsung Galaxy M51 będzie bardzo bliskim krewnym dostępnego już w naszym kraju Samsunga Galaxy A51. Modele z rodziny Galaxy M cechują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny, ale nie są oferowane w ofertach operatorskich. Producent nie promuje również tych smartfonów w spotach reklamowych.

Samsung zdecydował się na szukanie tańszych podwykonawców, aby obniżyć koszty produkcji. Wyświetlacze Samsung Display już wkrótce dostępne będą jedynie w najdroższych smartfonach Samsunga.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy A51 i zapoznaj się z naszą recenzją tego smartfona.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: