Samsung uruchamia iTest. Przetestuj Androida na iPhonie! Jak to działa?

Samsung znalazł nowy sposób na pozyskanie klientów, którzy korzystają z iPhone'a. iTest to webowa aplikacja, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć jak działa i wygląda Android z nakładką Samsunga.

Apple posiada największą liczbę lojalnych klientów, którzy z każdą wymianą urządzenia sięgają po nowszy model iPhone'a. Fakt ten niesamowicie irytuje konkurencję. Samsung kilka lat temu przygotował z tej okazji specjalną reklamę, w której wytykał braku iPhone'a względem flagowych smartfonów Galaxy.

Samsung iTest

Samsung iTest

Teraz nadszedł czas na jeszcze ciekawszy sposób na przekonanie klientów Apple do zakupu Samsunga. Koreańczycy uruchomili specjalną aplikację internetową, która pozwala użytkownikom iPhone'a zobaczyć jak działa Android z One UI na ich smartfonie. Rozwiazanie nazwano iTest.

Aby skorzystać z najnowszego produktu Samsunga trzeba mieć iPhone'a. Strony nie da się uruchomić na innym urządzeniu. Po przejściu na witrynę test.nz na komputerze otrzymamy kod QR, który pozwoli łatwo uruchomić iTest na iPhone'ie.

Aplikacja poprosi o dodanie do ekranu domowego. W kolejnym kroku możemy już uruchomić symulator nakładki One UI 3.0 oraz Androida na naszym smartfonie iPhone.

Co ciekawe całość działa bardzo płynnie i zaskakująco dobrze. Koreańczycy umożliwiają zabawę niemalże całym interfejsem użytkownika. Można również pokusić się o zmianę motywów w Galaxy Store. Samsung zaimplementował także aplikację aparatu oraz większość narzędzi, które są preinstalowane na smartfonach z Androidem 10 oraz Androidem 11.

Android z One UI na iPhone 11

Android z One UI na iPhone 11

Oczywiście nie brakuje ograniczeń, ponieważ aplikacja działa jako program oparty na przeglądarce internetowej. Niektóre aplikacji są atrapami, których nie da się uruchomić. Dotyczy to również wybranych opcji w ustawieniach.

Jesteś ciekawy jak wygląda Android na iPhonie? A może chcesz wrobić swoich znajomych, że zmieniłeś telefon? Wystarczy, że wejdzie na witrynę itest.nz.

Źródło: pocketnow.com