Samsung: użytkownicy iPhone'a są uzależnieni od gniazdek elektrycznych

Samsung przygotował nową reklamę podkreślającą wyższość Galaxy S5 nad iPhone'em 5S.

Obecnie na rynku smartfonów rządzą dwie firmy, czyli Samsung i Apple, które, jak tylko mają okazję, nie szczędzą sobie uszczypliwości. Tym razem cios wyprowadził koreański producent, który przygotował film reklamowy pt. "Galaxy S 5 -- Wall Huggers". Jego akcja rozgrywa się na lotnisku, na którym widzimy właścicieli iPhone'ów, którzy gorączkowo szukają...gniazdka elektrycznego. Mają bowiem problem ze zbyt krótkim czasem pracy na baterii.

Na lotnisku pojawili się jednakże także użytkownicy smartfona Samsung Galaxy S5, którzy nie muszą się o to martwić. Z politowaniem patrzą na przykute do gniazdek osoby, których sprzęt w odróżnieniu od "galaktycznego" gadżetu niestety nie posiada ultraenergooszczędnego trybu. "Trybu bardzo niskiego zużycia energii, który przełącza ekran na skalę szarości oraz dezaktywuje wszystkie zbędne procesy, znacząco zmniejszając pobór energii".

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

"Zyskujesz tym samym pewność, że telefon nie zawiedzie nawet w krytycznej sytuacji." - zachwala swoje rozwiązanie Samsung.

Poniżej nowa reklama Samsunga:

Jak widzicie, użytkownicy iPhone'a pocieszają się, że wkrótce pojawi się nowy model, który, mają nadzieję, będzie dysponował lepszą baterią.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: