Samsung w 2013 roku przedstawi Galaxy Note z 6,3-calowym ekranem. Przesada?

The Korea Times twierdzi, że Samsung pracuje obecnie nad smartfonem Galaxy Note III, który zamierza wyposażyć w jeszcze większy ekran.

Smartfon Samsung Galaxy Note II dysponuje ogromnym 5,5-calowym wyświetlaczem, który pozwala na wygodne surfowanie po Internecie, lecz czyni z tego urządzenia niezbyt poręczny telefon. Wielu osobom przypadło jednak do gustu takie połączenie smartfona z tabletem, co potwierdzają wyniki sprzedaży: w zaledwie 2 miesiące po premierze Note II sprzedał się w liczbie 5 milionów sztuk.

The Korea Times twierdzi, że Samsung pracuje już nad następcą, czyli Galaxy Note III. Co interesujące, w porównaniu do poprzednika jego "tabletowa natura" ma się jeszcze bardziej uwidocznić dzięki 6,3-calowemu ekranowi.

"W pewnym momencie przyszłego roku, i raczej będzie to pod jego koniec, wypełnimy największą lukę w "rozmiarówce" naszych ekranów" - przekonuje "zaufane źródło", na które powołuje się serwis.

Oczywiście powstaje pytanie, jak takie monstrum trzymać podczas rozmowy? 6,3 cala to naprawdę bardzo dużo i będzie się wiązało ze znacznym zwiększeniem gabarytów urządzenia. Czy w takim razie można je jeszcze będzie nazywać smartfonem?

Co o tym sądzicie? Czy to nie przesada?


Zobacz również