Samsung w USA tymczasowo obniża cenę Note'a 10 i dodaje cenny gratis

Amerykanie zakupią Note'a 10 ze sporą obniżką. Czy podobne promocje pojawią się w Polsce?

Samsung znany jest z tego, że dwa razy do roku prezentuje swoje flagowe smartfony z Androidem. Na początku roku wydawane są modele z rodziny Galaxy S, a w wakacje debiutują większe i jeszcze mocniejsze Galaxy Note.

Samsung w USA tymczasowo obniża cenę Note'a 10 i dodaje cenny gratis

Źródło: pcworld.com

Jesteśmy już po jednej z gorętszych premier pierwszej połowy 2020 roku. Samsung oficjalnie zaprezentował modele z rodziny Galaxy S20. Przez najbliższe kilka miesięcy to właśnie Galaxy S20, a w szczególności model Galaxy S20 Ultra będzie najpotężniejszym smartfonem w portfolio. Jest to nieco mylące, ponieważ seria Galaxy Note jest wyżej pozycjonowana, ale najnowsze modele Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ oparte są na Samsungach z rodziny Galaxy S10.

Zobacz również:

  • Samsung szaleje i przecenia Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy A54 5G [29.03.2023]
  • Masz Galaxy Note 20 Ultra? Twój Samsung właśnie otrzymał nowe życie

Według oficjalnego cennika Samsungi Galaxy Note 10 i Note 10+ są droższe od Galaxy S20 oraz Galaxy S20+, a poza rysikiem S-Pen oferują gorszą specyfikację techniczną.

Z tego właśnie powodu w przeciągu kilku najbliższych miesięcy możemy spodziewać się wielu promocji na Samsungi Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+. Pierwszej z nich doczekali się już konsumenci z Stanów Zjednoczonych. Samsung na oficjalnej stronie internetowej obok przedsprzedaży Samsungów Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra oraz Galaxy Z Flip przygotował także specjalną promocję dla osób zainteresowanych zakupem nieco starszych Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+.

Przez ograniczony okres czasu oba smartfony dostępne będą w obniżonej cenie. Promocja tyczy się wszystkich wersji kolorystycznych oraz wariantów pojemnościowych.

Bazowy model Galaxy Note 10 kosztuje w promocji 800 dolarów, co przekłada się na około 3200 zł netto. Droższy model Galaxy Note 10+ zaczyna się od 1050 dolarów (około 4150 zł netto). Galaxy Note 10 w obecnej promocji jest tańszy od swojego poprzednika - Galaxy Note'a 9, który nadal sprzedawany jest w Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo Samsung oferuje użytkownikom możliwość otrzymania w gratisie słuchawek AKG N700NC M2, które w Polsce wyceniane są na 899 zł. Mamy nadzieje, że podobne promocje zaczną pojawiać się również dla klientów znad Wisły.

Źródło: gsmarena.com