Samsung wyzwał Apple na ALS Ice Bucket Challange: Galaxy S5 kontra iPhone 5s

Samsung wykorzystał najnowszy internetowy trend Ice Bucket Challange, żeby dopiec swojemu największemu rywalowi. Smartfon Galaxy S5 na filmie wyzywa na pojedynek iPhone’a 5s. Tego pojedynek produkt firmy z Cupertino nie jest w stanie wygrać i dopiero kolejna wersja smartfona Apple może mieć szansę nawiązać równorzędną walkę z topowym smartfonem Koreańczyków.

Ice Bucket Challange to internetowa zabawa, w której udział biorą internauci i firmy z całego świata. Użytkownicy sieci traktują to jako sposób na spędzanie wolnego czasu, a marki chcą wykorzystać nową modę na wypromowanie swoich produktów jednocześnie prowadząc różnorakie akcje charytatywne. Zabawa polega na tym, że użytkownik sieci zamieszcza w serwisie społecznościowym film, na którym oblewa się wiadrem z lodowatą wodą, a następnie rzuca wyzwanie znajomym, aby zrobili to samo i nagrali swoje własne wideo.

Samsung wyzwał Apple na ALS Ice Bucket Challange: Galaxy S5 kontra iPhone 5s

Dokładnie to zrobił Samsung, tylko zamiast oblewać wodą pracownika, nagrał na filmie smartfona Galaxy S5, które jest oblewany właśnie lodowatą wodą. Koreańczycy odnoszą się do tego, że ich smartfon jest wodoodporny. Na końcu materiału wideo firma wyzywa na pojedynek Apple, a dokładnie telefon iPhone 5s dając do zrozumienia, że firma Tima Cooka nie ma szans. Wszystko z tego powodu, że producent z Cupertino nie zdecydował się na uszczelnienie swojego zeszłorocznego topowego smartfona. Oprócz tego podobny przytyk został puszczony w stronę HTC i modelu One M8 oraz Nokii i telefonu Lumia 930.

Zobacz również:

  • Niezwykła oferta w przedsprzedaży! iPhone 13 jedynie za 3599 złotych!
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
Samsung wyzwał Apple na ALS Ice Bucket Challange: Galaxy S5 kontra iPhone 5s

Możliwe, że dopiero iPhone 6 będzie odporny na wilgoć. Coraz więcej firm uszczelnia swoje produkty tak, że nie straszny jest im kontakt z wodą. Trend ten zapoczątkowało Sony ze swoim sztandarowym smartfonem Xperia Z. Tak samo Samsung w modelu Galaxy S5 zastosował uszczelki i zaślepki na port microUSB, które chronią podzespoły telefonu przed zalaniem. Nie wiadomo jednak, czy Apple skonstruuje swój nowy telefon w podobny sposób.