Samsung zapowiada SDC21! Kiedy zobaczymy Galaxy S22?

Emocje po wtorkowej premierze iPhone'a 13 zaczynają powoli opadać. Samsung postanowił skorzystać z tej sytuacji i właśnie poinformował o dacie rozpoczęcia kolejnej wideokonferencji firmy. Czego możemy się spodziewać?

Źródło: Samsung

Samsung ogłosił, że SDC21 (Samsung Developer Conference 2021) odbędzie się 26 października 2021 roku. Wydarzenie będzie w pełni online z powodu wciąż trwającej pandemii COVID-19. Firma twierdzi jednak, że żadna z emocji wokół swojej corocznej konferencji deweloperskiej nie zostanie pominięta, ponieważ Samsung wiele zaplanował na to wydarzenie.

Patrząc na zapowiedź wideo, można śmiało założyć, że firma ujawni nowe funkcje One UI na smartfonach, tabletach i smartwatchach. Chwili w świetle reflektorów może się spodziewać także Bixby, którego sztuczna inteligencja najprawdopodobniej dostanie kolejne ulepszenia. Nowe funkcje związane z Samsung Health, SmartThings, Tizen, Samsung Knox i Samsung Internet również mogą zostać ujawnione.

Zobacz również:

Koreański gigant technologiczny może również ogłosić nowe partnerstwa lub nowe integracje z dotychczasowymi partnerami (Facebook, Google, Microsoft i Spotify). Nie spodziewamy się jednak, że Samsung zaprezentuje jakikolwiek nowy produkt sprzętowy. Premiera Galaxy S22 wciąż pozostaje niewiadomą.

Ostatnio udało nam się jednak dowiedzieć, że Exynos 2200 będzie sercem Samsunga Galaxy S22. Najnowszy procesor zastąpi układ Exynos 2100 z modeli Galaxy S21. Mimo niewielkiej zmiany w nazewnictwie, nadchodzący chip zaoferuje kilka istotnych zmian.