Samsung zapowiedział Galaxy Z Flip na gali rozdania Oscarów

Samsung przez moment pokazał smartfona, który oficjalnie zadebiutuje dopiero jutro.

Wszystko wskazuje na to, że Samsung pokłada ogromne nadzieje w premierze swojego drugiego, tańszego składanego smartfona - Galaxy Z Flip. Koreańczycy mają zamiar na nowo zrewolucjonizować rynek i pokonać Motorolę.

Samsung zapowiedział Galaxy Z Flip na gali rozdania Oscarów

O tym, jak ważny dla Samsunga jest Galaxy Z Flip może świadczyć fakt, że na chwilę urządzenie pojawiło się na gali rozdania Oscarów.

Zobacz również:

Wraz ze zbliżającym się wydarzeniem Galaxy Unpacked 2020 w sieci zaczęło się pojawiać coraz więcej coraz bardziej prawdopodobnych przecieków na temat nadchodzących flagowców na 2020 rok, co z pewnością nie ucieszyło Samsunga.

Koreańczycy postanowili nieco podkręcić atmosferę przed premierą Galaxy Z Flip i pokazali na chwilę nadchodzące urządzenie na dwa dni przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek.

Firma ujawniła w pełni Samsunga Galaxy Z Flip podczas 30 sekundowej reklamy, która wyświetlana była w telewizji podczas emisji z rozdania Oscarów. Telefon pojawił się w dwóch wersjach kolorystycznych - fioletowej oraz czarnej. Na wideo na początku widać, konfiguracje podwójnego aparatu głównego oraz zawiasu, a na końcu widzimy elastyczny ekran z ładną animacją.

Mały ekran pomocniczy o przekątnej 1,06 cala również widoczny jest na filmie. Reklama pokazuje, że w rzeczywistości będzie to kolorowy wyświetlacz dotykowy, który wyświetli informacje na temat przychodzącego połączenia oraz pozwoli je odebrać lub odrzucić bez konieczności otwierania klapki.

W filmiku widzimy również, jak Galaxy Z Fold leży na stole podczas połączenia wideo. Nagranie ujawnia, że tak, jak podejrzewaliśmy w rzeczywistości Galaxy Z Flip nie będzie rozkładał się na płasko tak, jak konkurencyjna Motorola Razr.

Niewielka informacja tekstowa umieszczona na nagraniu informuje, że na środku ekranu można zauważyć male marszczenie się wyświetlacza, co jest naturalną cechą panelu.

Nagranie pokazuje, że podobnie, jak w Galaxy Fold kolejny składany smartfon Samsunga z elastycznym ekranem ponownie będzie miał widoczne wybrzuszenie w miejscu, gdzie elastyczny wyświetlacz składa się na pół.

Źródło: sammobile.com