Samsung zaprasza na SDC21. Zobacz jak obejrzeć konferencję!

Koreański producent zapowiedział dziś kolejną konferencję: Samsung Developer Conference 21. Czego się dowiemy? Sprawdźcie!

Fot. Samsung

Od ostatniego wydarzenia Samsunga minęły już blisko dwa miesiące. Przypomnijmy, że w trakcie Galaxy Unpacked koreański producent zaprezentował nam smartfony Galaxy Z Fold3 oraz Galaxy Z Flip3, a także smartwatche Galaxy Watch 4 oraz Galaxy Watch 4 Classic.

Kolejne z wydarzeń, które zostało zaplanowane na koniec października, będzie miało jednak zgoła odmienny charakter. Podczas Galaxy Unpacked producent skupił się na nowych urządzeniach. W trakcie Samsung Developer Conference 21 producent będzie nas informował o nowościach w zakresie oprogramowania dostępnego w urządzeniach Samsunga. Konferencja jest cyklicznym eventem koreańskiej firmy, który odbywa się raz w roku. Tym razem jednak, po raz pierwszy w historii, będzie to w pełni wirtualne wydarzenie.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [30.11.2021]
  • Samsung zapowiada SDC21! Kiedy zobaczymy Galaxy S22?
  • Poznaliśmy datę premiery Xiaomi 12 i MIUI 13! Jest na co czekać

SDC21 odbędzie się dokładnie 26 października. Wydarzenie składające się z trzech części rozpocznie się o godzinie 10 rano czasu pacyficznego (godz. 18 lokalnego czasu polskiego). Samsung chce przedstawić nowe rozwiązania, które pojawią się w ramach ekosystemu, które pomogą producentom programów w jeszcze lepszej współpracy i optymalizacji ich aplikacji na urządzeniach marki Samsung.

Tak jak wspomnieliśmy, całe wydarzenie zostanie podzielone na trzy główne części. W trakcie pierwszej dowiemy się więcej o nowych możliwościach Bixby oraz SmartThings. Druga będzie poświęcona nakładce One UI 4.0 i procesowi projektowania jej pod kątem składanych smartfonów. Ostatnia będzie poświęcona systemowi Tizen 6.5 oraz nowościom w usługach Smart TV.

Wydarzenie będzie transmitowane w internecie. Będziemy mogli obejrzeć je na oficjalnej stronie SDC oraz w Newsroomie Samsunga. Oglądający SDC21 będą mieli także szansę na wygranie nowego Samsunga Galaxy Z Flip3.

Zobacz także: Samsung Galaxy Z Fold3 - testujemy aparat pod wyświetlaczem.