Samsung zaprasza na konferencję UNPACKED 2014. Galaxy Note 4 nadchodzi

Phablet Galaxy Note 4 zostanie zaprezentowany 3 września podczas zapowiedzianej właśnie oficjalnie przez Samsunga konferencji UNPACKED 2014.

Firma Samsung rozesłała zaproszenia na konferencję Unpacked 2014, która odbędzie się 3 września podczas berlińskich targów IFA.

Samsung zaprasza na konferencję UNPACKED 2014. Galaxy Note 4 nadchodzi

Zaproszenie Samsunga na konferencję UNPACKED 2014

Czego możemy po niej oczekiwać? Obecnie wydaje się, że mamy jednego pewniaka.

Samsung Galaxy Note 4

Jest nim oczywiście phablet Galaxy Note 4, który, jak wynika z dotychczas pojawiających się spekulacji, powinien oferować 5,7-calowy wyświetlacz QHD (1440 x 2560 pikseli), układ Exynos 5 Octa lub Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM, 32 GB wewnętrznej pamięci i aparat 16 MP (Sony, nie ISOCELL) z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto oczekuje się po nim skanera tęczówki oraz metalowej obudowy.

Samsung Galaxy Alpha?

Być może zobaczymy też metalowy smartfon Galaxy Alpha, chociaż w Sieci pojawiły się właśnie niepotwierdzone doniesienia, że będzie on miał premierę już 13 sierpnia. Ponadto warto pamiętać, że targi IFA tradycyjnie wykorzystywane są do prezentacji nowego phabletu Galaxy Note, więc być może Samsung nie będzie chciał w żaden sposób przyćmić tego wydarzenia, które jest ogromnie ważne w kontekście pogłosek o smartfonie iPhone 6 korzystającym z 5,5-calowego ekranu.

Smartwatche

Obserwatorzy oczekują również prezentacji nowych modeli smartwatchy.