Samsung żartuje z Apple i oferuje darmową ściereczkę do polerowania

Ostatnio dosyć głośno było o wprowadzeniu przez Apple horrendalnie drogiej ściereczki do polerowania urządzeń tej firmy (jak sama twierdzi, ściereczka jest kompatybilna tylko z urządzeniami Apple). Samsung postanowił zagrać na tej sytuacji o swoje i zaoferował darmowe egzemplarze dla swoich klientów.

Źródło: Babak / Unsplash

Na przestrzeni ostatnich tygodni, Apple nie raz trafiło na pierwsze strony gazet. Działo się tak nie tylko ze względu na premierę nowych MacBook'ów Pro z chipami M1 Pro i M1 Max oraz słuchawek AirPods 3, ale także ze powodu wprowadzenia na rynek ściereczki do polerowania o wartości 99 zł.

Źródło: Apple

Źródło: Apple

Źródło: Apple

Źródło: Apple

Jak podaje GalaxyClub.nl, koreański gigant technologiczny również postanowił sprawdzić się w tym temacie, jednak firma zdecydowała się na zupełnie inne podejście, niż w przypadku konkurenta z Cupertino - Samsung postanowił dodać darmową czarną ściereczkę do polerowania (o wymiarach 20 x 20 cm) dla pierwszych 1000 użytkowników aplikacji Samsung Members w Niemczech.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]
  • macOS 12.1 jeszcze w grudniu - co z Universal Control?
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch [3.12.2021]
Źródło: GalaxyClub.nl

Źródło: GalaxyClub.nl

Wydaje się, że na chwilę obecną promocja ta jest dostępna tylko w Niemczech, lecz mamy otrzymać potwierdzenie, czy zostanie przeprowadzana również w innych krajach. Samsung ma za sobą długą historię dawania sobie pstryczków w nos z Apple i jest to zawsze zabawne, kiedy widzimy wymiany między dwoma z największych graczy technologicznych.