Samsung zastrzega nazwy 9 nowych modeli z serii Galaxy A

Pierwszą dużą premiera Samsunga w tym roku będzie oczywiście model Galaxy S11, ale na tym nie koniec. Właśnie odkryto, że producent zastrzegł aż 9 nowych nazw smartfonów.

Samsung wystartował z serią średniaków Galaxy A w 2019 roku, a ponieważ odniosła ona globalny sukces, w 2020 ma ona zostać wzbogacona o kolejne modele. I będzie ich co najmniej dziewięć - tyle właśnie nazw zarejestrował południowokoreański producent, a dowiedzieliśmy się tego dzięki opublikowaniu wniosków rejestracyjnych na Twitterze przez specjalistę od wycieków, znanego pod nazwą _the_tech_guy. Wnioski te pokazują, że modele, które pojawią się w 2020 roku, to: Galaxy A12, Galaxy A22, Galaxy A32, Galaxy A42, Galaxy A52, Galaxy A62, Galaxy A72, Galaxy A82 oraz Galaxy A92. To logiczna kolejność po premierze modeli z "1" w nazwie, czyli np. A51, A91, itd.

Samsung zastrzega nazwy 9 nowych modeli z serii Galaxy A

Źródło: _the_tech_guy

Niestety, poza tym, że nazwy zostały zarejestrowane, nic więcej na temat tych modeli nie wiadomo. Można porównać je jednak z poprzednikami, czyli np. A52 z A51 i spróbować wysunąć przypuszczenia, jakie podzespoły zostaną ulepszone. Warto jednak wstrzymać się z tym do nadchodzących targów CES 2020, gdzie prawdopodobnie Samsung powie coś więcej na ich temat.

Źródło: _the_tech_guy