Samsungi Galaxy S10 otrzymują marcowe poprawki zabezpieczeń

Zeszłoroczne flagowce doczekały się kolejnej poprawki zabezpieczeń.

Smartfony z rodziny Galaxy S10 nie są już obecnie flagowymi modelami koreańskiego producenta, ale jednocześnie w sklepach nie można jeszcze kupić nowszych modeli Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Pomimo wprowadzania na rynek nowszych modeli sprzedawanych obecnie w przedsprzedaży posiadacze Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+ nie muszą martwić się o aktualizacje.

Samsungi Galaxy S10 otrzymują marcowe poprawki zabezpieczeń

Źródło: techadvisor.co.uk

Samsung udostępnił właśnie kolejne uaktualnienie dla flagowych smartfonów z 2019 roku.

Koreańczycy wprowadzają na rynek nowe oprogramowanie zawierające najnowsze poprawki zabezpieczeń datowane na 1 marca 2020 roku. Stosowne oprogramowanie zostało udostępnione dla modeli Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Najnowsze poprawki zabezpieczeń otrzymał także Samsung Galaxy S20 Ultra, który nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży.

W chwili obecnej Samsungi z rodziny Galaxy S10 jako pierwsze urządzenia koreańskiego producenta mogą pochwalić się obecnością marcowych poprawek zabezpieczeń.

Samsung w chwili obecnej nie opublikował żadnych szczegółowych informacji na temat najnowszego uaktualnienia. O wprowadzonych zmianach i ulepszonych zabezpieczeniach dowiemy się zapewne w przyszłym tygodniu. Najnowsze oprogramowanie o numerze wersji G970FXXS4BTB3, G973FXXS4BTB3 oraz G975FXXS4BTB3 odpowiednio dla Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+ wprowadza najnowsze poprawki zabezpieczeń datowane przez Google na 1 marca 2020 roku.

Niestety nie jest to jeszcze aktualizacja, która ma wprowadzić nowe funkcje znane z modeli Galaxy S20. Samsung oficjalnie poinformował, że zeszłoroczne flagowce otrzymają zmodyfikowane oprogramowanie z funkcjami, które obecnie zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla modeli z rodziny Galaxy S20.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania jest obecnie wprowadzana w Szwajcarii, a w niedalekiej przyszłości powinna trafić również do Polski.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy uruchomić Ustawienia i przejść do Aktualizacja oprogramowania > Pobierz i zainstaluj.

Źródło: sammobile.com