Samsungi Galaxy S10 z nowymi możliwościami foto oraz DeX

Galaxy S10 otrzymuje cześć funkcji znanych z Galaxy Note 10.

Samsung ogłosił dużą aktualizację oprogramowania dla flagowych smartfonów z tegorocznej serii Galaxy S10. Wśród nowości funkcje, które poprawiają aparat fotograficzny oraz przynoszą pełną funkcjonalność pulpitu DeX. Aktualizacja dostępna jest na wszystkie modele - Galaxy S10e, S10, S10 Plus oraz S10 5G.

Samsungi Galaxy S10 z nowymi możliwościami foto oraz DeX

Źródło: samsung

Samsung udostępniają aktualizację, która wprowadza wiele funkcji znanych z Galaxy Note 10 do tańszych i nieco starszych smartfonów Galaxy S10 jasno daje do zrozumienia, że zadowolenie klienta jest dla niego najważniejsze. Od kilku lat południowokoreański producent konsekwentnie przykłada się do aktualizowania swoich smartfonów.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]
  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Najnowszy upadte wprowadza tryb nocny do kamerki przedniej, nagrywanie wideo w Live Focus oraz AR Doodle. Samsung zapowiedział, że oprogramowanie poprawia stabilizację obrazu i dodaje tryb AR Doodle znany z Galaxy Note 10. Oczywiście ze względów technicznych rysik S-Pen nie jest wspierany.

Aktualizacja wprowadza poprawki zabezpieczeń datowane na 1 września 2019 roku. Wśród nowości znalazło się również miejsce dla pełnej obsługi DeX dla komputerów PC i Mac. Wystarczy uruchomić smartfon w trybie pulpitu po podłączeniu go do komputera.

W najnowszej aktualizacji widoczna jest także zwiększona współpraca pomiędzy Samsungiem, a Microsoft. Dodano łącze do obsługi systemu WIndows 10. Oznacza to, że każdy Galaxy S10 może bezprzewodowo komunikować się z komputerami z zainstalowanym systemem od Microsoftu.

Aktualizacja została wprowadzona 26 września. Dostępność zależy od posiadanego modelu i regionu. Paczka udostępniana jest partiami. Polskie Samsungi Galaxy S10 z wolnej dystrybucji otrzymały już uaktualnienie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: