Samsungi Galaxy S11 z wcześniejszą datą premiery

Najnowsze informacje donoszą, że flagowce zostaną zaprezentowane 11 lutego 2020 roku.

Od dłuższego czasu w sieci krążą informacje wskazujące, że Galaxy S11 zostanie zaprezentowany 18 lutego 2020 roku na krótko przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2020 w Barcelonie. Dotychczasowe plotki wskazywały, że kolejna impreza z cyklu Galaxy Unpacked została zaplanowana na 18 lutego 2020 roku, a wydarzenia ma się odbyć w San Francisco. Informacja ta została przekazana przez Ice universe za pośrednictwem Twitter'a.

Samsungi Galaxy S11 z wcześniejszą datą premiery

Źródło: samsung.com

Izraelska strona internetowa Gifara opublikowała najnowszy raport w którym podważono datę premiery przekazaną przez Ice universe. W raporcie uwzględniono, że przyszłoroczny flagowiec Samsunga zostanie odsłonięty 11 lutego 2020 roku czyli o tydzień wcześniej, niż sądziliśmy dotychczas.

Pozostałe informacje takie, jak miejsce premiery zgadzają się z tymi podanymi przez Ice universe.

Czy najnowszy przeciek jest wiarygodny? Tak. Samsung może zaprezentować Galaxy S11 nieco wcześniej, niż zakładaliśmy, aby wywołać większy szum medialny przed targami MWC 2020 w Barcelonie oraz zapewnić sobie dodatkowy czas na przygotowanie stoiska na MWC. Należy uwzględnić również fakt, że obie imprezy odbywają się w zupełnie innych częściach świata. Galaxy S11 zostanie zaprezentowany w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, a targi MWC od lat odbywają się w Barcelonie. Wcześniejsza premiera pozwoli również Samsungowi utrzeć nosa innym producentom, którzy również przygotowują się do wprowadzenia na rynek swoich flagowych urządzeń.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami razem z Samsungami z rodziny Galaxy S11, Koreańczycy mogą również pokazać składanego Galaxy Fold 2. W tym roku pierwsza generacja Galaxy Fold została zaprezentowana razem z Samsungami Galaxy S10, a oba smartfony wykorzystują bardzo zbliżone do siebie podzespoły.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S11 znajduje się tutaj.

Źródło: sammobile.com