Samsungi Galaxy S20 potrzebują porządnej aktualizacji oprogramowania!

Samsungi Galaxy S20 mają problemy z aparatami, baterią oraz Wi-Fi. Koreańczycy muszą szybko zaktualizować swoje flagowe urządzenia.

Redaktorzy technologiczni z całego świata wytknęli Samsungowi błędy, jakie popełniono podczas produkcji oprogramowania układowego na najnowsze smartfony z rodziny Galaxy S20.

Samsungi Galaxy S20 potrzebują porządnej aktualizacji oprogramowania!

Źródło: techadvisor.co.uk

Samsung Galaxy S20 dostępny jest w sprzedaży od niecałych dwóch tygodni. Tyle czasu wystarczyło, aby dziennikarze oraz pierwsi użytkownicy dogłębnie przetestowali Galaxy S20, Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra. Koreańczycy projektując nowego smartfona poprawili mnóstwo elementów, ale nie obyło się bez kilku wpadek. Pierwsze wersje systemu operacyjnego na Samsungi Galaxy S20 są mocno niedopracowane.

Mamy nadzieje, że w Korei trwają już zaawansowane prace nad nowym oprogramowaniem, ponieważ lista usterek jest spora.

Samsung na przestrzeni ostatnich kilku lat zmienił swoją politykę dotyczącą wsparcia posprzedażowego urządzeń. Widać to po starszych urządzeniach takich, jak Galaxy S8 czy Galaxy Note 8, które nadal otrzymują comiesięczne poprawki zabezpieczeń.

Mamy nadzieję, że po procesie aktualizacji do Androida 10 dla Galaxy A40, Galaxy A50 oraz kilku mniej popularnych w naszym kraju modeli Samsung zabierze się za przygotowanie poprawionego oprogramowania dla Galaxy S20.

Listę usterek skutecznie wypunktował Max Weinbach z amerykańskiego portalu xda-developers. Twierdzi on, że wszystkie usterki zostaną wyeliminowane wraz z kolejną aktualizacją oprogramowania układowego.

Oto wszystkie problemy, z jakimi borykają się posiadacze Samsungów Galaxy S20:

  • Przegrzewanie się podczas ładowania bezprzewodowego w standardzie Qi
  • Zawieszanie się aplikacji Aparat
  • Problem z zarządzaniem energią skutkujący szybkim rozładowywaniem się akumulatora
  • Niestabilne połączenie z siecią za pomocą Wi-Fi

Jak widać większość usterek może skutecznie zniechęcić do korzystania z urządzenia, ale na szczęście Samsung ustrzegł się błędów, które spowodowałyby, że z urządzeń nie dałoby się korzystać.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy S20.

Źródło: wccftech.com