San Andreas szturmuje PC i Xboksy

Od dziś w amerykańskich sklepach dostępne są już długo oczekiwane edycje gry "GTA: San Andreas" na PC i Xboksa. {{c:red}}W związku z debiutem gry firma Rock Star Games opublikowała dwa nowe filmy z GTASA, które możecie pobrać z naszego serwera FTP. Musisz to zobaczyć!{{c_end}}

GTA: San Andreas - screenshot z wersji PC

GTA: San Andreas - screenshot z wersji PC

W porównaniu do Vice City, w San Andreas znajdziemy znacznie większą liczbę nowych postaci i misji - GTASA jest około pięć razy większa od poprzedniczki. W San Andreas dodano również szereg nowych elementów rozgrywki, wśród których znalazło się pływanie, skoki na spadochronach, hazard, podnoszenie ciężarów, jedzenie czy kradzież maszyn rolniczych. W grze nie zabraknie również dużej dawki, typowych dla GTA, pościgów samochodowych i strzelanin. Głównemu bohaterowi w grze głosu użyczył raper Chris Bellard.

GTA: San Andreas

GTA: San Andreas

Natomisat w porównaniu do edycji na PS2, wersje GTASA na PC i Xboksa zawierają nieco dodatkowych opcji. Poza ulepszoną oprawą graficzną w obu wersjach wprowadzono opcję, która pozwoli dostosować audycje radiowe słyszane w grze do upodobań graczy. Będzie można też nagrywać płyty z utworami z gry, łącznie z głosami występujących w niej spikerów radiowych oraz tworzyć własne playlisty. W obu edycjach dostępna będzie też nowa opcja umożliwiająca oglądanie powtórek najlepszych akcji.

Więcej informacji i screenshotów we wcześniejszych aktualnościach.

Aktualizacja: 08 czerwca 2005 14:12

GTASA - nowe filmy z wersji PC!

W związku z amerykańską premierą gry i zbliżającym się debiutem GTASA w Europie, firma RockStar Games opublikowała dwa nowe filmy prezentujący fragmenty rozgrywki z gry. Oba pliki można już pobrać z naszego serwera FTP.


Zobacz również