SanDisk prezentuje 32-gigabajtową kartę microSDHC

Firma SanDisk rozpoczęła sprzedaż najpojemniejszej na świecie karty microSDHC. Pozwala ona na zmagazynowanie 32 GB informacji.

Testy PC Worlda - pamięci flash

SanDisk prezentuje 32-gigabajtową kartę microSDHC
Akcja promocyjna nowego produktu rozpoczęła się kilka dni temu. Przed wejściem na główną stronę SanDiska ukazywała się reklama przedstawiająca komputerowy kod przesuwający się w dół ekranu oraz wystrojony w czerwoną pelerynkę chip, który zapowiada, że "nadchodzi coś wielkiego". To "coś" zostało zgodnie z obietnicą zaprezentowane oficjalnie dzisiaj.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Tajemniczym produktem okazała się nowa karta microSDHC, która, jak podkreśla producent, jako pierwsza na świecie może się pochwalić pojemnością wynoszącą aż 32 GB. Nośnik przeznaczony jest przede wszystkim dla przechowujących ogromne ilości zdjęć, plików muzycznych i nagrań wideo użytkowników smartfonów.

Nowość produkowana jest w oparciu o technologię trzeciej generacji 32nm X3 (3 bity w pojedynczej komórce). Warto dodać, że SanDisk posiada też w swojej ofercie karty microSDHC o pojemnościach 2, 4, 8 oraz 16 GB.

Karta 32 GB SanDisk microSDHC została objęta 5-letnią gwarancją. Jest już dostępna na stronie SanDisk.com oraz na europejskich portalach prowadzących sprzedaż online. W sprzedaży detalicznej pojawi się natomiast w przyszłym miesiącu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: