Sanyo wprowadza na rynek monitor full HD za niemal 40 tys. złotych

Firma Sanyo wprowadziła do sprzedaży monitor full HD do pracy na wolnym powietrzu (od -20°C do +45°C), zapewniający doskonałą czytelność obrazu w pełnym słońcu. Model o oznaczeniu 52SR1 kosztuje dokładnie 34.444 złotych (bez VAT). Co oferuje za tę cenę?

Sanyo 52SR1 to 52 calowy monitor full HD zapewniający doskonałą czytelność obrazu w miejscach nasłonecznionych. Dzięki bardzo odpornej obudowie (klasa IP66), można go używać także na świeżym powietrzu, gdyż nie straszne mu słońce, wilgoć - deszcz i śnieg oraz ekstremalne temperatury (wytrzymuje od -20°C do +45°C).

Monitor 52SR1 jest więc doskonałym rozwiązaniem dla ulicznej reklamy wizualnej. Jego transrefleksyjny ekran wykorzystuje blask słońca i intensywność otaczającego oświetlenia, by jeszcze bardziej podnieść jasność wyświetlanego obrazu. Padające na niego światło dodatkowo wzmacnia podświetlenie monitora, pozwalając mu uzyskać jasność sięgającą 1500 cd/m2. Ponieważ efekt ten zachodzi tylko wówczas, gdy to konieczne, i opiera się na użyciu światła z otoczenia, technologia ta odznacza się wysoką skutecznością i jest przyjazna dla środowiska.

Przy ekranie o przekątnej 52 cale - 132 centymetry (115,2 x 64,8 cm) i kontraście 1500:1, informacje wyświetlane na monitorze 52SR1 można bez trudu odczytać nawet z większej odległości. Urządzenie jest zgodne ze standardem Full HD (obsługuje rozdzielczości do 1920 x 1080 pikseli). Jego czas reakcji matrycy wynosi 6,5 milisekundy.

Producent twierdzi, że monitor świetnie nadaje się do zastosowań w przestronnych salach, centrach handlowych i czy w intensywnie oświetlonych witrynach sklepowych.

Model 52SR1 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie dla użytkownika końcowego - 34.444 złotych + VAT, z trzyletnią gwarancją.