Satanistyczna edycja Linuksa - chrześcijanie wstęp wzbroniony

Rośnie popularność Ubuntu jako platformy pozwalającej na tworzenie własnych dystrybucji Linuksa. Mamy już Ubuntu w wersji odchudzonej, Ubuntu w wersji edukacyjnej, Ubuntu dla chrześcijan. Nadszedł czas na Ubuntu dla... satanistów.

Wygląda na to, że nie tylko my podeszliśmy z poczuciem humoru do informacji o Ubuntu Christian Edition (patrz tytuł tego materiału). Jeden ze zwolenników "Linuksa dla ludzi" zdecydował, że tak dalej być nie może i postanowił przerobić Ubuntu na "dystrybucję bestii". Oczywiście z przymrużeniem oka.

Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie. Satanic Edition (nazwa robocza: Evil Edgy) pod względem graficznym prezentuje się naprawdę okazale i rzeczywiście prezentuje ciemną stronę Ubuntu: zarówno schemat kolorystyczny, jak i tapety oraz logo systemu zdominowane są przez czerwienie i czernie.

Internauci komentujący wygląd dystrybucji dowcipkują na jej temat. Pojawiają się głosy mówiące, że pozostało nam już tylko czekać na Ubuntu Jewish, Hindu i Buddhist Edition oraz pytania, jak na jednym komputerze zainstalować obok siebie Ubuntu Christian Edition i Ubuntu Satanic Edition.

Warto zajrzeć: Ubuntu Satanic Edition (witryna w języku angielskim)


Zobacz również