Savage 2: A Tortured Soul dopiero w przyszłym roku

Savage 2: A Tortured Soul to kolejny tytuł, który nie trafi na rynek zgodnie z pierwotnym planem. Wiadomo już oficjalnie, że sequel Savage: The Battle for Newereth pojawi się dopiero na początku przyszłego roku.

Gra Savage 2: A Tortured Soul pierwotnie miała ukazać się już półtora roku temu. Liczne problemy przy produkcji tytułu sprawiały jednak, że jego premiera była nieustannie przekładana. Teraz ma się to zmienić.

Ostatnia "pewna" data wypuszczenia na rynek Savage 2: A Tortured Soul wyznaczona była na 15 października 2007. Niestety gra nie trafiła wówczas na rynek. Teraz jednak producent zapewnia, że produkt jest już ukończony i pojawi się w najbliższych dniach na półkach sklepowych.

Zobacz również:

  • The Office - premiera znanego serialu już dziś na Netflixie!
  • Tales of Arise - wypróbuj nadchodzącego jRPG za darmo już dziś

Kiedy dokładnie? Otóż wiadomo, że światowa premiera Savage 2: A Tortured Soul ma odbyć się 16 stycznia 2008. Niestety nie znamy jeszcze daty wydania gry w Polsce. Każdy chętny będzie się natomiast mógł zapoznać z demem tytułu. Ma ono ukazać się w sieci w dniu premiery pełnej wersji Savage 2: A Tortured Soul.