Scan2PDF Mobile - skaner w komórce

Scan2PDF Mobile jest programem, dzięki któremu za pomocą palmofona wyposażonego w aparat fotograficzny można zeskanować dowolny dokument i od razu skonwertować go do formatu PDF.

Scan2PDF Mobile - skaner w komórce

Scan2PDF Mobile

Pliki PDF utworzone przez Scan2PDF Mobile są odpowiednio skompresowane, aby bez problemu mogły być wysyłane przez e-mail lub na fax prosto z PocketPC.

Scan2PDF Mobile jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Windows Mobile posiadającymi wbudowany moduł aparatu fotograficznego rozdzielczości co najmniej 1 megapixela.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Po uruchomieniu aplikacji, wciskamy przycisk Scan document, który uruchamia aparat fotograficzny, a po zrobieniu zdjęcia, wciskamy kolejny przycisk Make PDF. Koniec, zadanie wykonane. Dwa kliknięcia wystarczą, żeby z papierowego dokumentu powstał profesjonalny dokument PDF. Jakość skanowania nie będzie oczywiście tak dobra jak w stacjonarnym skanerze, ale znacznie przewyższa urządzenia ksero.

Scan2PDF Mobile potrafi zeskanować numery strony i poukładać je w odpowiedniej kolejności w pojedynczym pliku PDF.

Po utworzeniu PDF-a, aplikacja daje nam do wyboru otwarcie w dowolnym czytniku PDF lub wysłanie pocztą elektroniczną. Pliki automatycznie zapisywane są na dysku palmofona, w folderze Moje Dokumenty.

Najnowsza wersja Scan2PDF Mobile dostępna jest również na platformy iPhone i Android. Planowana jest również edycja dla urządzeń Blackberry.

Program: Scan2PDF Mobile 1.04

Producent: Burrotech

Strona programu:http://www.burrotech.com/scan2pdfmobile/index.php

Cena: 12,99 euro

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3199/Scan2PDF.Mobile.1.04.Windows.Mobile.html