ScanMaker 5700 Microteka

ScanMaker 5700 to najnowszy model skanera zaproponowany przez firmę Microtek, wyposażony w serię przycisków kontrolnych oraz ekran skanujący filmy o rozmiarach 4 x 5 cala.

Najnowszy model skanera zaproponowany przez firmę Microtek to ScanMaker 5700 zaopatrzony m.in. w 'świetlną tackę' [lightlid] zawierającą adapter pozwalający użytkownikom przejrzeć przed skanowaniem slajdy i przezroczystości w innych nośnikach. Urządzenie wyposażone jest ponadto w interfejs IEEE 1394 [FireWire] oraz USB, co sprawia że jest kompatybilne z najnowszym sprzętem komputerowym, a także obsługuje starsze typy urządzeń za pomocą slotów USB.

Seria jednodotykowych przycisków umieszczonych na obudowie umożliwia wygodne przeprowadzanie najczęstszych operacji jak np. OCR, skanowanie do Sieci, skanowanie, kopiowanie i korzystanie z poczty elektronicznej. ScanMaker 5700 oferuje 42 bitowe pliki o rozdzielczości 1,200 dpi oraz sprzętową kompresję grafik zapisanych w formacie JPEG. Urządzenie jest dostarczane wraz z programami ScanWizard 5, Photoshop LE, ABBY FireReader OCR, Ulead PhotoExplorer oraz opcjonalnie LaserSoft SilverFast. Skaner kosztuje 399,99 GBP.

www.microtekeurope.com


Zobacz również