Scarface: Człowiek z Blizną w planie wydawniczym CD Projekt

Firma CD Projekt poinformowała, że w jej planie wydawniczym pojawiła się gangsterska gra akcji - Scarface: Człowiek z Blizną.

Scarface: Człowiek z Blizną w planie wydawniczym CD Projekt
Scarface: Człowiek z Blizną to dynamiczna gra akcji/TPP nawiązująca do jednego z najgłośniejszych dramatów sensacyjnych lat '80 (Scarface, reż. Brian De Palma).

Choć w filmie główny bohater kończy w tragiczny sposób, gra pokazuje, że Tony wciąż żyje i pragnie zemścić się na swoich wrogach.

Tytuł pozwoli odwiedzić miejsca znane z pierwowzoru tj. Miami, Florida Keys, czy Bahamy. W każdej z lokacji trzeba uważać na stróżów prawa i walczące o wpływy kartele narkotykowe. Podróże ułatwi wiele dostępnych pojazdów - samochody, motory, łodzie czy samoloty.

Twórcy odwzorowali głównego bohatera z wielką dbałością o szczegóły. Swojego głosu i podobizny użyczył sam Al Pacino.

Zwrócono też uwagę na charakter bohatera - w grze zaimplementowana została opcja "Rage Mode". Jeśli kierowana przez was postać prowadzi dłuższą wymianę z ognia z rywalami, to wpada w szał. Widok zmienia się na FPP, zaś oponenci zaczynają poruszać się w zwolnionym tempie.

Scarface: Człowiek z Blizną zostanie wydany w IV kwartale tego roku, w polskiej kinowej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 PLN. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę gry.