Schizm II gotowy!

Firma LK Avalon poinformowała, że ukończono prace nad Schizm II: Kameleon i gra jest w drodze do tłoczni.

Schizm II: Kameleon jest kontynuacją wydanej w 2001 roku polskiej popularnej przygodówki Schizm: Prawdziwe Wyzwanie. Podobnie jak jej poprzedniczka, Schizm II trafi również do rąk zachodnich graczy pod nieco zmienionym tytułem Mysterious Journey II: Chameleon.

Podczas rozgrywki gracz wciela się w bohatera, który budzi się na opuszczonej stacji kosmicznej krążącej wokół nieznanej mu planety. Opuszczając komorę kriogeniczną, nie wie kim jest, ani jak długo w niej przebywał. Podczas rozgrywki jego zadaniem będzie więc znalezienie odpowiedzi na te trudne pytania. Już wkrótce dowiaduje się, że stacja krąży wokół opustoszałej planety Sarpedon, która była niegdyś doskonale prosperującym i zaawansowanym technologicznie światem. Jednak na orbicie wybuchła wyniszczająca wojna, która zrujnowała planetę.

W tej trudnej misji, naszemu bohaterowi pomoże technologia 'Kameleon', dzieki której będzie mógł wcielać się w postacie członków różnych plemion i bezpiecznie poznawać nową planetę. Schizm II: Kamelon oferuje nieliniową rozgrywkę, a jej akcja będzie się toczyć w czterdziestu różnorodnych lokacjach. Gra trafi do sklepów prawdopodobnie 20 stycznia 2004 r. w cenie 99,90zł.


Zobacz również