Schmidt w październiku

23 pażdziernika do polskich sklepów trafi wydanie DVD filmu "Schmidt" Alexandra Payne'a, z Jackiem Nicholsonem w roli głównej. Wśród dodatków, na płycie znajdą się m.in. sceny niewykorzystane w filmie.

Schmidt w październiku

Schmidt

Rewelacyjny Jack Nicholson wciela się w tym filmie w rolę Warrena Schmidta - starszego mężczyzny, którego życie zaczyna się walić: bohater najpierw przechodzi na emeryturę, później jego żona umiera, zaś córka chce wyjść za mąż za zupełnie nieopowiadającego Schmidtowi mężczyznę. Pozbawiony wszystkiego, co do tej pory było dlań ważne, Warren Schmidt znajduje sobie nowy cel w życiu - jest nim niedopuszczenie do małżeństwa córki. Dlatego też wyrusza do Denver - miasta w którym ma się odbyć uroczystość.

Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie w wersji oryginalnej oraz polskiej wersji lektorskiej - w obydwu przypadkach dźwięk dostępny będzie w Dolby Digital 5.1. Format obrazu to: 2.35:1 i 16:9. Na płycie znajdą się również dodatki, m.in.: zwiastun filmowy, sceny niewykorzystane w filmie oraz reportaże z planu. Dystrybutorem filmu będzie firma Warner Bros. Poland.