Ściągnij swoje e-wydanie PC Worlda

Przygotowaliśmy ofertę dla prenumeratorów i nabywców majowego (5/2011) wydania magazynu PC World. Czekają na was bezpłatne numery PC Worlda w formie elektronicznej.

Wszystko, czego potrzebujesz aby otrzymać dostęp do cyfrowego archiwum PC Worlda, to kod Rapidshare z majowego numeru magazynu. Kod Rapidshare uprawnia cię do ściągnięcia cyfrowych wydań magazynu PC World lub innych pism z oferty wydawnictwa IDG Poland - nie tylko archiwalnych, ale także tych najnowszych.

Jeśli kupiłeś numer 5/2011 PC Worlda, kod znajdziesz na przedostatniej stronie pisma. Osoby, które zakupiły numer bez wydrukowanego na kuponie kodu Rapidshare, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta (tel.: 22 321 79 46).

Upewnij się również, że dysponujesz czytnikiem plików PDF - np. programem Adobe Reader X 10.0.1 oraz wtyczką File Open (będą potrzebne do otworzenia plików PDF z e-wydaniami).

Teraz otwórz internetowy formularz na stronie pcworld.pl i zaloguj się na swoim koncie w serwisie pcworld.pl, lub - jeśli go nie posiadasz - podaj działający adres e-mail.

To bardzo ważne - na skrzynkę e-mail wyślemy do ciebie wiadomość zawierającą dokładne instrukcje, jak pobrać cyfrowe wydania pism.

Masz wątpliwości dotyczące darmowych e-wydań? Na wszystkie pytania odpowiemy na forum.

Życzymy przyjemnej lektury.

Redakcja PC World.