Ścieżka Office, Office 365 i Sharepoint w ramach TechEd 2012

Zachęcamy do udziału w cyklu sesji poświęconych technologii Office, Office 365 i Sharepoint. Odbędą się one w trakcie TechED 2012.

Konferencja TechEd 2012, odbędzie się w dniach 25-29 czerwca w Amsterdamie. Jest ona przeznaczona dla specjalistów ds. technologii, którzy zajmują się projektowaniem, wdrażaniem lub obsługą administracyjną rozwiązań opartych na technologiach firmy Microsoft.

Składać się ona będzie z ponad 400 sesji, które będą dostępne w ramach 12 ścieżek. Obejmują one wyjątkowo szczegółową wiedzę na temat różnorodnych technologii. W programie konferencji TechEd przewidziano również ponad 250 laboratoriów prowadzonych przez specjalistów ds. produktów.

Ścieżka Office, Office 365 i SharePoint zapewnia informatykom przegląd wszystkich produktów wraz ze szczegółowymi informacjami na temat określonych obszarów. Są nimi Microsoft Office 2010, Microsoft Office 365, Microsoft SharePoint Server 2010, Microsoft SharePoint Online oraz Microsoft Project Server 2010.

W trakcie konferencji, specjaliści branżowi przedstawią procedury i skuteczne wskazówki dotyczące projektowania, wdrażania oraz implementowania rozwiązań światowej klasy opartych na platformach Microsoftu.

W ramach sesji (poświęconych tożsamości, wdrażaniu, zarządzaniu i administracji) wszyscy zainteresowani mogą uzyskać informacje na temat obsługi technologii chmury przez oprogramowanie SharePoint Server, Office dla klientów oraz Office 365.

Deweloperzy mogą dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystać wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii Microsoft ASP.NET w rozwijającym się środowisku SharePoint, oraz jak stosować nowe technologie dostępne w oprogramowaniu SharePoint i Office, takie jak rozwiązania w trybie piaskownicy, REST oraz modele obiektowe po stronie klienta.

Wszelkich informacji na temat konferencji można dowiedzieć się ze specjalnej strony.