Ścieżka dźwiękowa do Unreal Tournament III już niedługo dostępna

Zestaw z 2 płytami na których znajdować ma się ścieżka dźwiękowa do popularnego Unreal Tournament III ukaże się już w tym miesiącu. Jak zapowiada wydawca fani otrzymają ponad dwie i pół godziny nowej, klimatycznej muzyki.

Wiadomość została przekazana wczoraj przez wytwórnię Sumthing Else Music Works, współwydawcę płyty. Drugą firmą odpowiedzialną za ukazanie się krążka jest Epic Games. Premiera ścieżki dźwiękowej datowana jest na 20 listopada.

Przy produkcji płyty brał udział Rom Di Prisco oraz Jesper Kyd. Obydwaj panowie mają już spore doświadczenie w tworzeniu muzyki do gier. Pierwszy odpowiadał za muzykę do serii gier . Drugi zdobył sławę dzięki swoim kompozycjom do słynnego przeboju Hitman.

Mike Larson, przedstawiciel Epic Games, oświadczył że ścieżka dźwiękowa do nowego Unreala jest bardzo klimatyczna. Utwory są szybkie i głośne, jednym słowem idealnie pasują do specyfiki gry.

Obydwaj kompozytorzy nigdy nie pracowali przy muzyce do żadnej części Unreala, ale ze swojej pracy wywiązali się podobno nieźle. Na płycie usłyszymy kilka zmiksowanych utworów z poprzednich odsłon hitu. Wszystko to wsparte ma być bardzo dobrze skomponowaną muzyką elektroniczną.

Tyle jeśli chodzi o charakterystykę krążka. Czekamy z niecierpliwością na jego premierę.