Scoremaster - mundial na Facebooku

W serwisie Facebook udostępniona została świetna aplikacja Scoremaster, która pozwala na typowanie wyników meczów piłkarskich na Mistrzostwach Świata 2010 i rywalizację o najlepsze typy ze znajomymi.

Fanów piłki nożnej czeka miesiąc niesamowitych emocji - już dziś o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz RPA - Meksyk inaugurujący Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010.

W ostatnich artykułach "Mistrzostwa świata 2010 w twojej przeglądarce - 8 piłkarskich rozszerzeń" oraz "Mistrzostwa świata 2010 w telefonie - darmowe aplikacje dla komórek Nokia, iPhone..." zaprezentowaliśmy Wam z jakich rozwiązań skorzystać podczas mistrzostw by błyskawicznie dowiadywać się o wynikach kolejnych meczów.

Zobacz również:

  • Mundial w 4K - gdzie oglądać? - Mistrzostwa Świata w Katarze

Dziś przedstawiamy świetną aplikację Facebooka, która z pewnością przyprawi wszystkich fanów piłki nożnej o szybsze bicie serca - Scoremaster.

Wszyscy internauci posiadający konto na Facebooku mogą przeżywać zmagania mundialowe już teraz! Wszystko co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Scoremaster, która pozwala na typowanie wyników meczów piłkarskich na Mistrzostwach Świata 2010 i rywalizację o najlepsze typy ze znajomymi.

Zasady są proste: Scoremaster przedstawia tabele nadchodzących meczów wraz z dokładną datą i godziną ich rozpoczęcia. Użytkownik zaś typuje wynik. Za poprawne wytypowanie liczby bramek w meczu uczestnik Scoremastera otrzymuje 1 pkt. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu dodatkowy 1 pkt. Poprawne wytypowanie wyniku meczu oznacza dodatkowe 2 pkt. Suma możliwych do zdobycia punktów w jednym meczu to 4 pkt. Punkty są oczywiście sumowane i prezentowane w rankingach oraz wśród znajomych.

Więcej informacji: Scoremaster - typuj wyniki Mundialu

Konkurs dla naszych fanów na Facebooku

Redakcja PC World zaprasza do zabawy Czytelników. Zasady są bardzo proste:

1. Zostań fanem profilu PC World na Facebooku.

2. Graj w Scoremaster i typuj wyniki meczów.

3. Zwycięzcą zostanie fan, który na koniec mundialu uzyska największą ilość punktów.

Oczywiście dla naszych fanów - graczy mamy nagrody:

  • Miejsce 1. - ruter bezprzewodowy Tracer Tenda W306R;
  • Miejsce 2. - program do odtwarzania filmów WinDVD 9 Plus (z obsługą Blu-ray);
  • Miejsce 3. - program antywirusowy G Data TotalCare 2010;
  • Miejsce 4. - program do ochrony prywatności G Data TopSecret 4.1
Aktualizacja: 11 czerwca 2010 13:22

Dodaliśmy informacje o konkursie.