Seagate prezentuje cyberpunkowy dysk dla Xbox

W sobotę widzieliśmy konsolę w stylu Cyberpunk 2077, dzisiaj możemy pokazać dedykowany grze dysk twardy dla Xboxa. Uwaga - będzie dostępna tylko limitowana ilość sztuk!

Do premiery gry CD Projekt Red zostało jeszcze kilka ładnych miesięcy, jednak producenci już szykują sprzęt pod jej kątem. Microsoft zaprezentował konsolę "Cyberpunk 2077", wczoraj SteelSeries pokazało słuchawki gamingowe w podobnej stylistyce, dzisiaj dołącza do nich Seagate z "Cyberpunk 2077 Game Drive". Jest to dysk twardy przeznaczony dla konsoli Xbox One. Konstrukcją nie różni się niczym od innych dysków producenta, przeznaczonych dla konsoli Xbox, jednak zwraca uwagę wizualnie, a także olbrzymią pojemnością - wynosi ona aż 5TB! Oprócz niej będzie także edycja 2TB.

A za ile to wszystko? Trzeba przyznać, że drogo nie jest - wersja 2TB wyceniona została na 90 dolarów, czyli ok. 375 złotych, zaś model 5TB to wydatek 150 dolarów, czyli ok. 600 zł. Dysk twardy Seagate trafi do sprzedaży na początku czerwca i będzie dostępny w limitowanej ilości sztuk. Ile konkretnie - tego, niestety, nie podano. Wiadomo jednak, że znajdzie się w ofercie największych sieci handlowych, dlatego jeśli interesuje Cie ten model, wypatruj informacji o rozpoczęciu sprzedaży.

Zobacz również:

  • Cyberpunk 2077 DLC – premiera, historia, cena, plotki i fakty. Wszystko co wiemy
  • Wielka wyprzedaż gier w Xbox Store. Sprawdź najlepsze okazje
  • Najlepsze dyski przenośne 2021 [Ranking]

Źródło: Neowin