Seagull Video Player 1.0

Trinfinity Software wydała Seagull Video Player 1.0, narzędzie do oglądania filmów wideo na pełnym ekranie i konstruowania złożonych list odtwarzania.

Ze względu na ograniczenia w prędkości przesyłu danych większości połączeń internetowych, pliki wideo często dzieli się na fragmenty aby ułatwić użytkownikom ich pobranie. Według przedstawicieli Trinfinity Software, odtwarzacz Seagull Video Player 1.0 eliminuje przerwy pojawiające się po pobraniu poszczególnych segmentów filmu, odtwarza filmy w trybie pełnoekranowym i automatycznie ustawia wyświetlanie obrazu na największy rozmiar bez zmian w jego proporcjach. Seagull Video Player 1.0 może służyć do odtwarzania 'segmentowych' filmów wideo, klipów filmowych, reklamówek TV, odcinków programów TV, prezentacji biznesowych i innych materiałów wideo wszelkiego typu.

Odtwarzacz umożliwia wybieranie określonej liczby plików wideo i odtwarzanie ich w sekwencjach uporządkowanych według dowolnych kryteriów, a przycisk 'Add Folder' pozwala za pomocą jednego kliknięcia dodać do listy cały folder plików, natomiast za pomocą 'Add Video' można umieszczać na liście pojedyncze pliki. Okno listy odtwarzania wyposażone jest także w obszar podglądu, gdzie można wyświetlać miniaturowe wersje filmów wideo umieszczonych na liście. Odtwarzacz korzysta z technologii QuickTime, wymaga systemu Mac OS 8.6 lub nowszego, a do współpracy z OS X należy zainstalować rozszerzenie CarbonLib 1.2.5. Cena narzędzia wynosi 20 USD i można je pobrać z witryny producenta.

http://www.trinfinitysoftware.com/seagull.shtml


Zobacz również