Sean Connery ponownie zagra Bonda!

Sir Sean Connery raz jeszcze przeistoczy się w postać agenta 007 - znanego na całym świecie asa wywiadu brytyjskiego o nieodpartym dla płci pięknej uroku. Mimo sędziwego wieku, szkocki aktor podejmuje wciąż nowe wyzwania - tym razem postanowił zaistnieć w nowej grze o przygodach Jamesa Bonda.

Najnowsza odsłona popularnej serii gier z niepokonanym agentem MI6, będzie nosić tytuł "From Russia With Love" (Pozdrowienia z Rosji). Fabuła gry będzie nawiązywać do wydarzeń znanych z filmu o tym samym tytule, w którym w rolę Bonda wcielił się właśnie Sean Connery. Jednocześnie, w grze pojawi się sporo nowych wątków, gadżetów oraz bohaterów. Sir Sean Connery zadebiutuje w swojej pierwszej grze wideo, użyczając głosu (oraz rysów twarzy) postaci.

"Jako artysta, postrzegam to jako zupełnie nowy sposób zgłębiania procesu tworzenia" - powiedział Sir Connery. "Gry wideo są aktualnie niezwykle popularną formą rozrywki i z niecierpliwością czekam na efekty końcowe współpracy przy tym projekcie."

Tworzona na podstawie oficjalnej licencji MGM Interactive, gra "From Russia With Love" powstaje w studiu EA w Redwood Shores w Kalifornii. Najnowsza edycja gry z Jamesem Bondem w roli głównej zostanie wydana jesienią tego roku w wersjach na konsole PlayStation2, Xbox oraz GameCube.


Zobacz również