Season Pass do Saints Row the Third zapewnia masę dodatkowych atrakcji

Współczesna tendencja do tworzenia wielu dodatków do wydanych produkcji również posiada kilka oblicz. Volition wybrało Season Pass, który dla miłośników "większych zakupów" okazuje się całkiem korzystny. Każdy lubi promocje dwa w jednym, a co dopiero cztery w cenie trzech!

W ślad za Mortal Kombat, czy też Uncharted 3, twórcy Saints Row: The Third również zaproponowali graczom wykupienie przepustki zwanej Season Pass, która zapewni darmowy dostęp do nadchodzących dodatków ich nowego sandboksa. W efekcie dostajemy na całość 15% upust, czyli ostatnie mniejsze DLC praktycznie za darmo.

W styczniu ukaże się pierwsze DLC zatytułowane Genkibowl VII gdzie Profesor Genki i jego szalony program rozrywkowy opanuje ulice Steelport. Po tym również w okresie zimowym dostaniemy Gangstas in Space, gdzie zasięg kryminalnych macek Świętych poszerzy się do poziomu międzyplanetarnego. Porachunki gangsterskie w kosmosie? Czemu nie!

The Trouble With Clones ukaże się wraz z ciepłem nadchodzącej wiosny, kiedy to wrócimy do Steelport, by porachować kości kilku klonom naszego protagonisty.

Ostatni dodatek nie będzie już zestawem misji a jedynie dodatkowym ekwipunkiem. Nyte Blade Pack odblokuje nam dostęp do dwóch nowych pojazdów (Nyte Blayde Mobile, Bloody Canoness Bike) oraz dwóch kostiumów (Altar Boy Outfit, Bloody Canoness Outfit), które widoczne są poniżej.

Premiera gry już za trzy dni. Przygotowaliście już wygląd swojego bohatera w Initiation Station?