Second Life skorzysta z Ukash

Second Life z miesiąca na miesiąc staje się grą coraz bardziej globalną i dostępną dla coraz szerszej rzeszy klientów. Z tego powodu twórcy wprowadzają dodatkowe udogodnienia dla graczy, w tym możliwość korzystania z Internetowego systemu płatności Ukash.

Producent twierdzi, że "od dawna wszyscy zdawali sobie sprawę, iż szeroka gama użytkowników nie może w pełni korzystać ze wszystkich przywilejów Second Life". Mówiąc prościej, nie mogli oni w pełni angażować się w transakcje finansowe w grze. Teraz wszystko ma się zmienić, ponieważ została podpisana umowa z Ukash.

Second Life skorzysta z Ukash

Czym dokładnie jest Ukash? Ukash to system internetowej płatności podlegający pod rząd Wielkiej Brytanii. Na szczęście dla graczy, jest on również dostępny dla użytkowników spoza Wysp (w tym również dla polskich graczy). W naszym kraju kredyty Ukash dostępne są do nabycia w systemie AllPay. Za zakup kredytów nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszyscy użytkownicy Second Life będą mogli w pełni brać udział we wszystkich rodzajach transakcji dotyczących wirtualnego świata (chodzi głównie o sprzedaż i zakup domów i działek).


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10