Secret Service otrzymał od Was ogromne wsparcie. Będzie dwumiesięcznikiem

Magazyn Secret Service będzie wydawany co dwa miesiące. Stało się to możliwe dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu, które twórcom projektu udzieliło ponad 3,5 tysiąca internautów.

Secret Service to legendarny polski magazyn o grach komputerowych, który w latach 90. miał ogromny wpływ na całe pokolenie graczy. Pod koniec czerwca pojawiła się informacja, że zostanie on wznowiony i trafi do kiosków w formie papierowej w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Kilka tygodni później dowiedzieliśmy się jednak, że twórcy projektu Secret Service nieco oszukali internautów, ponieważ tak naprawdę wcale nie mieli możliwości wznowienia tytułu. Chodziło im jedynie o wywołanie szumu, który posłużył do rozpoczęcia akcji crowdfundingowej mającej na celu zebranie pieniędzy, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Cel został osiągnięty

Dzisiaj wiemy już, że internatów wspomniana marketingowa zagrywka wcale nie zniechęciła. Podstawowa kwota, która została ustalona na poziomie 93 tys. złotych, została bowiem ponad 3-krotnie przekroczona i osiągnęła poziom 282 464 złotych. To rekordowe osiągnięcie w historii finansowania społecznościowego w Polsce.

Dzięki tak dużemu wsparciu przekroczono kolejne progi. Oznacza to, że Secret Service będzie wydawany co dwa miesiące.

Więcej informacji.