Secure it Easy 2.0.4 - zabezpiecz przenośne dyski

Przenośne dyski USB to wygodne nośniki danych, ale także spore zagrożenie ze względu na możliwość przenoszenia wirusów. Aby uchronić się przed używaniem niebezpiecznych urządzeń bądź przed utratą ważnych informacji zainstaluj Secure it Easy.

Secure it Easy 2.0.4 - zabezpiecz przenośne dyski

Secure it Easy 2.0.4

Secure it Easy to narzędzie do ochrony systemu i danych przed zagrożeniami powodowanymi przez przenośne pamięci podłączane do komputera. Program pozwala na kontrolę portów USB i podłączanych do nich dysków. Za pomocą aplikacji można całkowicie zablokować możliwość korzystania z pamięci USB bądź zdefiniować zaufane urządzenia, które będą miały możliwość współpracy z systemem. Funkcje te idealnie nadają się do ochrony komputerów, z których korzysta wielu użytkowników.

Kontrolę nad programem mają jedynie administratorzy danego peceta. Aby jeszcze bardziej podnieść bezpieczeństwo ustawienia aplikacji można zabezpieczyć dodatkowym hasłem. W razie podłączenia do komputera nieautoryzowanego urządzenia na ekranie pojawi się odpowiedni komunikat a urządzenie zostanie zablokowane. Secure it Easy może w takiej sytuacji wysłać również powiadomienie za pomocą e-maila pod wskazany adres.

Zobacz również:

  • Najlepsze routery na kartę SIM - jaki router kupić?

Wersja testowa programu działa 30 dni. Producent udostępnia 64-bitową odmianę aplikacji. Narzędzie ma bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Informacje: www.cososys.com/software/secureiteasy.html

Cena: 20 euro

Pobierz: Secure it Easy 2.0.4.32.bit

Pobierz: Secure it Easy 2.0.4.64.bit


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: