Seksowna Wiedźma powraca! Bayonetta 3 na nowym zwiastunie i z datą premiery!

Długo nam przyszło czekać na powrót Bayonetty - jedynej w swoim rodzaju wiedźmy. Na szczęście Nintendo i PlatinumGames wreszcie ogłosili datę premiery gry.

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

O pracach nad grą Bayonetta 3 po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2017 roku. Niestety, później na wiele lata słuch o tytule zaginął. Mieliśmy już nawet obawy, że ostatecznie projekt zostanie skasowany. Na szczęście, w zeszłym roku Nintendo i studio PlatinumGames na nowo zaprezentowali nam Bayonettę i obiecali, że gra niebawem zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Japoński deweloper słowa dotrzymał i wiemy już, kiedy dane nam będzie zagrać w trzecią odsłonę przebojowej serii.

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Bayonetta 3 z datą premiery na Nintendo Switch

Nintendo i studio PlatinumGames oficjalnie potwierdzili, że premiera gry Bayonetta 3 odbędzie się 28 października 2022 roku. Oznacza to, że fani Nintendo Switch mogą cieszyć się z kolejnego tytułu na wyłączność, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Potwierdzone daty premiery mają również bowiem takie produkcje jak: Xenoblade Chronicles 3 (29 lipca), Splatoon 3 (9 września), Mario + Rabbids: Sparks of Hope (20 października) czy Pokemon Scarlet / Violet (18 listopada).

Zobacz również:

  • Bayonetta 3 – czy rozmiar ma znaczenie? Recenzja gry na Nintendo Switch
  • Gdzie moje Nintendo Switch 2? Na premierę tej konsoli czekamy już zdecydowanie za długo, ile jeszcze?

Bayonetta 3 - nowy zwiastun

Dzisiejsze ogłoszenie nie mogło się odbyć bez nowego, obszernego zwiastuna gry oraz nowych screenów. Jak Bayonetta 3 prezentuje się w akcji możecie zobaczyć poniżej.

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Bayonetta 3 (fot. Nintendo)

Zobacz również: