Seksowne modelki promują Mortal Kombat

Pozornie, krwawa seria Mortal Kombat i seksowne, skąpo odziane modelki to dwa, raczej wykluczające się światy. Nic bardziej mylnego, a dowodem na to niech będzie kampania reklamowa najnowszej odsłony tej słynnej bijatyki.

Mortal Kombat to produkcja, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dużo przemocy, krwawe techniki walki, mnóstwo wojowników i... wojowniczek. Silnych i przebiegłych kobiet odzianych w skąpe, z pozoru nie nadające się do walki stroje.

Z pozoru, bo jak udowadnia nam najnowsza kampania reklamowa Mortal Kombat, stroje nie stanowią przeszkody - przynajmniej nie przed kamerą i obiektywem aparatu. Tam prezentują się nadzwyczaj dobrze.

Modelki promujące najnowszą odsłonę Mortal Kombat, oprócz swoich niewątpliwie urokliwych wdzięków, prezentują postacie znane nam jako: Sonya Blade, Kitana oraz Mileena. Mamy także okazję zobaczyć ich bronie oraz charakterystyczne... atrybuty (te w szczególności).

Na każdą z modelek możemy zagłosować na oficjalnej stronie Mortal Kombat założonej na serwisie Facebook. Panie zaprezentują się na żywo już 17 kwietnia w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Poniżej przedstawiamy trzy filmy z modelkami... ups, wojowniczkami Mortal Kombat.

Kitana:

Mileena:

Sonya: