Seksowne modelki promują Mortal Kombat

Pozornie, krwawa seria Mortal Kombat i seksowne, skąpo odziane modelki to dwa, raczej wykluczające się światy. Nic bardziej mylnego, a dowodem na to niech będzie kampania reklamowa najnowszej odsłony tej słynnej bijatyki.

to produkcja, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dużo przemocy, krwawe techniki walki, mnóstwo wojowników i... wojowniczek. Silnych i przebiegłych kobiet odzianych w skąpe, z pozoru nie nadające się do walki stroje.

Z pozoru, bo jak udowadnia nam najnowsza kampania reklamowa Mortal Kombat, stroje nie stanowią przeszkody - przynajmniej nie przed kamerą i obiektywem aparatu. Tam prezentują się nadzwyczaj dobrze.

Modelki promujące najnowszą odsłonę Mortal Kombat, oprócz swoich niewątpliwie urokliwych wdzięków, prezentują postacie znane nam jako: Sonya Blade, Kitana oraz Mileena. Mamy także okazję zobaczyć ich bronie oraz charakterystyczne... atrybuty (te w szczególności).

Na każdą z modelek możemy zagłosować na oficjalnej stronie Mortal Kombat założonej na serwisie Facebook. Panie zaprezentują się na żywo już 17 kwietnia w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Poniżej przedstawiamy trzy filmy z modelkami... ups, wojowniczkami Mortal Kombat.

Kitana:

Mileena:

Sonya: