Seria Galaxy S21 może wkrótce otrzymać nowe kolory!

Wraz z wprowadzeniem nowych urządzeń, Samsung planuje odświeżyć serię Galaxy S21. Mówi się, że producent zaoferuje nowe wersje kolorystyczne swojego najnowszego flagowca.

Telefony z serii Galaxy S21

Mimo, że seria Galaxy S21 ma już sporo miesięcy, Samsung planuje utrzymać ją w mocy do czasu, aż jej następca - Galaxy S22 - pojawi się w przyszłym roku, wprowadzając nowe linie kolorystyczne. Ostatnio mieliśmy zobaczyć Galaxy S21 Ultra w wariancie Navy Blue. Niestety, ten wariant jest dostępny wyłącznie w sieci sklepów Best Buy w USA i jest mało prawdopodobne, aby był dostępny gdziekolwiek indziej. Inne kraje mogą natomiast wkrótce dostać kilka nowych opcji kolorystycznych.

Wydaje się, że Samsung wprowadzi wiele nowych wariantów kolorystycznych dla serii Galaxy S21 niedługo po premierze Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip. Nie jest do końca jasne, które modele Galaxy S21 dostaną nowe kolory, choć możliwe, że będą to wszystkie trzy. Przeciek mówi również, że pamięć na niektórych nowych wariantach będzie się różnić od swoich rówieśników.

Zobacz również:

  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
  • Samsung zapowiada SDC21! Kiedy zobaczymy Galaxy S22?
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 14.09.2021]

Samsung może potencjalnie zwiększyć pamięć wewnętrzną podstawowemu Galaxy S21 lub Galaxy S21+. Istnieje możliwość, że nowe wersje będą posiadać 12 GB pamięci RAM zamiast 8 GB. Użytkownicy obecnych smartfonów z serii Galaxy S21 z pewnością zainteresowali by się nowymi wersjami. Miejmy tylko nadzieję, że nie będą one zarezerwowane dla konkretnego operatora lub sieci sklepów.